Sklep

Kategorie produktów w sklepie

Konferencja „Autyzm w szkole” Leszno 2017

Szkolenia

Wszystkie szkolenia będą przeprowadzone on-line z użyciem aplikacji Zoom. Aplikacja pozwala na kontakt wizualny wszystkich uczestników ze sobą. Daje narzędzia do prowadzenia zajęć wykładowych (z prezentacją) i warsztatowych w mniejszych grupach. Pozwala prowadzić dyskusje na czacie i audiowizualne. Za jej pomocą możemy przesłać uczestnikom także materiały szkoleniowe. Po zakończeniu szkolenia, nad podany adres korespondencyjny, zostaną wysłane do Państwa także certyfikaty udziału.

Jesteśmy w trakcie przygotowań pełnej oferty szkoleń on-line dla Państwa. Kolejne propozycje będą pojawiać się w nadchodzących dniach. W tej chwili zapraszamy na szkolenia:

Wyświetlanie jednego wyniku

Wychodząc naprzeciwko trudnej sytuacji wielu z nas, obniżamy znacząco ceny naszych szkoleń. Wszystkie szkolenia, które w trybie stacjonarnym kosztowały 380zł, obecnie są dostępne już za 250zł. Mamy nadzieję, że w ten sposób my będziemy wspierać Was, naszą wiedzą i doświadczeniem a Wy nas, pomagając przetrwać organizacji ten niełatwy czas.

UWAGA: wszystkie osoby, które wykupiły wcześniej udział w szkoleniach stacjonarnych, obecnie mają możliwość wziąć udział w wykupionym szkoleniu i jednym, dowolnie wybranym innym – bezpłatnie. Osoby zainteresowane udziałem w innym szkoleniu, w ramach opłaty za szkolenie stacjonarne prosimy o kontakt z Aleksandrą Oszczędą: a.oszczeda@prodeste.pl